مهدی شهیدی

0 %
مهدی شهیدی
توسعه دهنده وب
عکاس -طبیعتگرد-جهانگرد
 • محل سکونت:
  تهران
 • متولد :
  شیراز
 • سن :
  46
 • تحصیلات :
  مهندسی IT
عکاسی
سفر
وب نویسی
html
CSS
جاوا اسکریپت
PHP
ورد پرس
 • طراحی سایت
 • عکاسی حرفهای
 • راه های مهاجرت
 • شبکه

فیلم Heidi

اسفند 18, 1399

فیلم سینمایی هایدی به‌کارگردانی Toshiyuki Hiruma – Takashi در 68 سال پیش یعنی سال 1330 در گونه پویانمایی و ماجراجویی تولید شده است. هایدی که اولین فیلم Toshiyuki Hiruma – Takashi محسوب می‌شود و توانست در مرجع ارزشگذاری سینما و تلویزیون یعنی منظوم نمره 7 از 10 را از سوی مردم بدست بیاورد که نشان می‌دهد عموم مردم هایدی را اثری باکیفیت و باارزش ارزیابی می‌کنند. بدین‌ترتیب این اثر در زمان خودش ظهور کارگردانی آینده‌دار را در ایتالیا و کاستاریکا نوید داده است. Mark Taylor و Jennifer Blohm تهیه‌کنندگان هایدی این فیلم را، به‌عنوان محصول کشور ایتالیا و کاستاریکا تهیه کرده‌اند.

داستان فیلم هایدی

از محتوا و داستان فیلم هایدی چقدر اطلاع دارید؟ فیلم‌نامه هایدی توسط Johanna Spyri و Jack Olesker نوشته شده است.

در خلاصه داستانی که یا از سوی تیم رسانه‌ای اثر و یا توسط دیگر رسانه‌ها درباره داستان هایدی منتشر شده است، می‌خوانیم: «حضور هایدی موجب بهبودی سریع دختر جوانی می شود و او به نزد پدربزرگش برمی گردد و پدربزرگش او را به گرمی می پذیرد،هایدی شادی و نشاط را برای تمام دوستانش به ارمغان می آورد……»

فیلم هایدی از نظر ساختار (فرم)، محتوا و محیط تولید، به آثار مختلفی شباهت دارد. با توجه به شاخص‌های متعدد و گوناگونی می‌توان گفت آثار مرتبط فیلم هایدی عبارت است از: .

فیلم هایدی و کارنامه فعالیت کارگردان و بازیگران


براساس امتیاز مردم فیلم هایدی بهترین اثر Toshiyuki Hiruma – Takashi در حرفه کارگردانی محسوب می‌شود.
آیا می‌دانید کدام هنرمندان فیلم هایدی فوت‌کرده‌اند؟ از میان عوامل و بازیگران فیلم هایدی، 1 نفر به دیار باقی سفر کرده است و دیگر در میان ما نیست: شادروان Johanna Spyri.

عوامل فیلم هایدی

در مجموع بیش از 5 نفر در تولید فیلم هایدی نقش داشته‌اند 

اطلاعات فیلم هایدی

همچنین در بخش بررسی فیلم هایدی 1 نفر از میان مردم به نقد و تحلیل خود از هایدی پرداخته‌اند.
تاکنون در صفحه اختصاصی فیلم هایدی اطلاعات بسیاری توسط پژوهشگران و مردم ثبت شده است؛ در بخش گالری عکس و پوستر فیلم هایدی 1 عدد، گردآوری و درج شده است. همچنین تاکنون در بخش‌های ویدئو و تیزر فیلم هایدی، حواشی فیلم هایدی، دیالوگ برتر فیلم هایدی، سوتی فیلم هایدی و نقد فیلم هایدی هنوز موردی ثبت نشده است. قطعا ما و شما به این حد قانع نیستیم؛ باید به‌کمک علاقمندان فیلم، سریال و تئاتر، این دایرة‌المعارف آنلاین و بانک اطلاعات هنرمندان و آثار سینما، تلویزیون و تئاتر را کامل و کامل‌تر کنیم.

ارسال شده در فیلم و کتاب
یک دیدگاه بنویسید
© تمامی حقوق برای مهدی شهیدی محفوظ است.
ایمیل: info@donet.ir
تماس با من